جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185534
  تاریخ انتشار : 9 تیر 1395 15:27
  تعداد بازدید : 551

  معاون اجتماعی دادگستری چهارمحال و بختیاری:

  کارگروه پیشگیری از تصرفات اراضی تشکیل می شود

  علیمحمدی ضمن ارائه آمار مربوط به تصرفات اراضی در سال 94 گفت: با توجه به اینکه تصرفات اراضی هم از طریق دستگاه های دولتی و هم بخش خصوصی و اشخاص صورت می گیرد باید در امر پیشگیری از تصرفات اراضی کارگروهی تشکیل شده و وظایف دستگاه ها در این خصوص مشخص شود.

  به گزارش خبرنگار گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان، عبدالرضا علیمحمدی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری ضمن ارائه آمار مربوط به تصرفات اراضی در سال 94 گفت: با توجه به اینکه تصرفات اراضی هم از طریق دستگاه های دولتی و هم بخش خصوصی و اشخاص صورت می گیرد باید در امر پیشگیری از تصرفات اراضی کارگروهی تشکیل شده و وظایف دستگاه ها در این خصوص مشخص شود.


  در دومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، موضوعات تصرفات غیرقانونی اراضی و زیست محیطی و همچنین تبیین برنامه پیشگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی و زیست محیطی، با حضور مدیران ارشد استانی و رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری مورد بررسی قرار گرفت.

  رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری، تغییر کاربری اراضی را یکی از معضلات اصلی استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد.

  سید عبدالله موسوی گفت: مسئولین ذیربط در ارائه گزارش عملکرد دستگاه متبوع خود در حوزه پیشگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی و زیست محیطی، باید راهکارها و برنامه های کاربردی را تبیین و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم استان اعلام کرده تا این ستاد با تلاش جمعی، سعی در رفع مشکل نماید. 


  وی بر پیگیری عملیاتی دستگاه های ذیربط تا حصول نتیجه مطلوب تأکید کرد.

  عبدالرضا علیمحمدی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان، ضمن ارائه آمار مربوط به تصرفات اراضی در سال 94 بیان نمود: با توجه به اینکه تصرفات اراضی هم از طریق دستگاه های دولتی و هم بخش خصوصی و اشخاص صورت می گیرد و از طرفی با توجه به تعدد دستگاه های متولی در بخش اراضی، باید در امر پیشگیری از تصرفات اراضی برنامه ریزی و وظایف دستگاه ها در این بخش احصا و مشخص گردد.

  در این جلسه دستگاه های مسئول، عملکرد و راهکارهای خود را در پیشگیری از تصرفات اراضی ارائه دادند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28575738
اکنون :
49