جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55057
  تاریخ انتشار : 16 تیر 1393 12:57
  تعداد بازدید : 386

  باز هم انتقاد از اختلال در دستگاه های کارتخوان در دفاتر اسناد رسمی

  معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، اختلال در سیستم دستگاههای کارتخوان ( POS) در دفاتر اسناد رسمی از سوی بانک ملی و ارائه سرویس های ناقص را باعث ایجاد نارضایتی و مشکلات فراوان برای مردم اعلام کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدمهدی انجم شعاع اظهار کرد: اختلال در سیستم دستگاه های پرداخت الکترونیکی (pos) بانک ملی ایران در دفاتر اسناد رسمی که در چند روز گذشته به دلیل سهل انگاری بانک ملی ایران و شرکت سامان به وجود آمده بود، متاسفانه باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی به ویژه در امر تنظیم سند برای مردم و اخلال در انجام تکالیف قانونی سازمان و ارائه خدمات به متقاضیان محترم شد.

  انجم شعاع با اشاره به ضعف سیستم های بانک ملی و عدم به روز بودن آنها جهت ارائه خدمات مطلوب الکترونیکی اظهار کرد: مسئولان این بانک ضمن پذیرش مشکلات بوجود آمده اعلام کردند که اختلالات موجود در دستگاه های (pos ) خیلی سریع مرتفع خواهد شد که متاسفانه این امر در زمان مورد نظر و به موقع اتفاق نیفتاد.

  معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر استقرار 7500 دستگاه پرداخت الکترونیک تحت سامانه ای در دفاتر اسناد رسمی و پرداخت های حقوق دولتی در دفاتر اسناد رسمی به طریق الکترونیکی در پی اصلاح فرآیندها از سوی این سازمان اظهار کرد: سالانه نزدیک به 20 میلیون تراکنش از طریق دستگاه های کارتخوان انجام می پذیرد که در این روند حدود 2 هزار میلیارد تومان به خزانه دولت واریز می شود که متاسفانه علیرغم این درآمد، با ارائه سرویس های ناقص و قطعی سیستم ها از سوی بانک ملی مواجه هستیم.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28106013
اکنون :
41