جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55064
  تاریخ انتشار : 16 تیر 1393 13:30
  تعداد بازدید : 532

  رئيس كل دادگستری استان تهران:

  یکی از نارضایتی های مردم، اطاله دادرسی است

  رئیس دادگستری استان تهران گفت: یکی از نارضایتی های مردم، موضوع اطاله دادرسی است که برخی از علل آن برون سازمانی است اما برخی دیگر مربوط به داخل سازمان و همکاران می باشد که با همت و تلاشی مضاعف و برنامه ریزی دقیق در جهت رسیدگی به پرونده ها می توان بر این معضل غلبه کرد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "غلامحسین اسماعیلی" رئیس کل دادگستری استان تهران و هیئت همراه وی از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قرچک بازدید كردند. 

  وی در ابتدای این بازدید و در نشستی صمیمی با قضات، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و تقدیر از زحمات ارزشمند همکاران قضایی و اداری اظهارداشت: یکی از نارضایتی های مردم، موضوع اطاله دادرسی است که برخی از علل آن برون سازمانی است اما برخی دیگر مربوط به داخل سازمان و همکاران می باشد که با همت و تلاشی مضاعف و برنامه ریزی دقیق در جهت رسیدگی به پرونده ها می توان بر این معضل غلبه کرد.

  رئیس دادگستری استان تهران بر لزوم محافظت و مراقبت از حریم پاک قضا و عدالت تاكيد كرد.

  وی در ادامه افزود: وظیفه داریم مجموعه همکاران قضایی و اداری را در برابر آسیب های احتمالی محافظت کنیم تا خدای ناکرده در برابر وسوسه های شیطانی دچار لغزش نشوند لذا نیاز به مراقبت همیشگی است تا به هیچ وجه حریم پاک قضا مخدوش و آلوده نشود.

  اسماعیلی گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تسلط بر نفس و مهار کردن وسوسه های شیطانی است و با استفاده از نورانیت این ماه می توان صبغه خدایی پیدا کرد و در مسیر احقاق حق دچار لغزش نشد و این ماه فرصتی برای تمرین فضایل و خوبی هاست که نتیجه آن ارتقاء ایمنی ما در برابر هواهای نفسانی خواهد بود.

  رئیس کل دادگستری تهران در پایان خاطرنشان کرد: مراقب باشیم طولانی بودن روزهای تابستان و کثرت شدید کار باعث نشود که همکاران دچار بدخلقی شده و با مراجعین تندرویی کنند به هر حال بدخلقی در هیچ شرایطی قابل توجیه نیست و درس های ماه مبارک رمضان نیز در همین راستاست.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28106013
اکنون :
27