جستجو
   
    Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
    کد خبر : 55248
    تاریخ انتشار : 18 تیر 1393 13:12
    تعداد بازدید : 407

    تاکید یک مقام تعزیراتی بر برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا

    مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بر برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.
    به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین نجف زاده در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز نمین اظهار کرد: پدیده قاچاق کالا و ارز ضد رونق و توسعه تولید و فعالیت های اقتصادی مولد است که ما به جد با متخلفان در این عرصه مقابله کرده و اجازه نمی دهیم در این حوزه اقدامی انجام شود.

    وی تصریح کرد: در سه ماهه امسال 239 فقره پرونده قاچاق به شعب تعزیرات حکومتی استان اردبیل ارجاع شد که نیمی از آنها مربوط به شهرستان های اردبیل و نمین است.

    مدیرکل تعزیرات حکومتی استان عمده پرونده ها را مربوط به قاچاق و خرید و فروش سیگار خارجی، لاستیک و تجهیزات پزشکی غیراستاندارد و تقلبی، تلویزیون و تجهیزات دریافت شبکه های ماهواره ای اعلام کرد و گفت: سلامت مردم از جنبه های جانی و فرهنگی در معرض تهدید چنین قاچاقی است که قطعا باید با علل و عوامل آن برخورد جدی شود.

    نجف زاده با بیان اینکه قاچاق کالا و ارز آسیب های متعددی را به همراه دارد، افزود: علاوه بر کم رونق شدن تولید داخلی قاچاق به بی اعتمادی مردم به تولیدات داخلی منجر شده و یک وضعیت نا بسامانی را در بازار عرضه و تقاضا به وجود می آورد.

    وی ضرورت هوشیاری و مقابله با این پدیده را یادآور شد و بیان کرد: باید به جد با عوامل و مسببان آن برخورد قاطع انجام شود.    نظر شما    نمایش غیر عمومی
    تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
26867715
اکنون :
15